KONST / Litografier / Färglitografi 11397221
nr 1139 7221
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Möte på isen, 56/360, signerad, 33x48 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 19:50:27
100 kr
1.000 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
5.200 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
6
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
6
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
7
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
8
23 okt
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson